Certyfikat bezpieczenstwa przemyslowego

Służby specjalne potrzebują do produkcji sprzętu, który sprawdzi się w najciemniejszych warunkach. Nie istotne czy impreza jest przebiegać przy gaszeniu ognia, na pustyni czy w towarzystwu agresywnych chemikaliów. Gadżety istniejące na wyposażeniu muszą się doświadczyć w stu procentach.

Latarka atex Do grupy ekskluzywnych produktów kwalifikuje się latarki. Latarki posiadające europejski atest bezpieczeństwa. Latarka atex zbiera się w grupach strażackich, w warunkach podniesionych temperatur i zadymienia, ograniczającego widoczność. Latarki w relacji od konstrukcji mają kilka źródeł światła. Główny strumień, o białym świetle niezmieniający kolorów oświetlanych przedmiotów oraz o wysokim stopniu skupieniu wiązki. Boczny panel diod daje światło rozproszone i mniej intensywne. Dodatkowo (opcjonalnie) urządzone są w segment światłowodowy, który zapewne być zużywany do oświetlania trudno-dostępnych szczelin. Pełne naładowanie akumulatora zezwala na produkcję ciągłą w czasie dziewięciu godzin, i nowoczesny niklowo-manganowy akumulator nie jest obciążony pamięcią ładowania. Po powrocie do bazy, do szerokiego naładowania baterii wystarczają zaledwie trzy godziny. W pakiecie spotyka się ładowarka samochodowa i sieciowa.

Trwałość obudowy Powinny jej wykorzystywać formacje ratownictwa chemicznego, dlatego że korpus latarki wytrzymuje starcie z naprawdę agresywnymi chemikaliami. Kwasy i reguły nie pokonają ich. Nawet Butanon jest bez możliwości, zaś toż zbyt sprawa materiału wykorzystanego do stworzenia obudowy. Fortron, o nim mowa, jest zupełnie wytrzymałym polimerem. Polisiarczkiem fenylenu nie rozciąga się w żadnym rozpuszczalniku do dwustu stopni Celsjusza. Temperatura, w jakiej zachowuje swe strony, sięga dwustu czterdziestu stopni Celsjusza, a krótkotrwale do dwustu siedemdziesięciu stopni. Ukazuje się samoistną niepalnością. Jeszcze, co daleko istotne, jest o moc lżejszy o metalu. Mała nasiąkliwość sprawia, że prawdopodobnie żyć wykorzystany w urządzeniach grających w mokrym środowisku. Ważnym elementem, dla ekip robiących na wysokościach jest kształt głowicy, uniemożliwiający rozwijania się przedmiotu. Po upadku wyhamowuje ruch obrotowy, co zapobiega spadaniu z pomostów czyli w głębie. Ergonomiczny, opływowy wzór i antypoślizgowa powierzchnia sprawia, że latarka idealnie siedzi w ręce.