Comarch optima nota korygujaca

Podstawą dobrego funkcjonowania marki w XXI wieku są zaawansowane systemy informatyczne. Zapewniają one wspomaganie takich działów jak logistyka, księgowość, marketing, zarządzanie sztuką oraz magazynowanie. Systemy erp dzielą się na modułowe i zintegrowane. Najpopularniejszym programem stosującym oprogramowanie erp jest Optima.

 

Dostępność wielu modułów umożliwia skomponowanie odpowiedniego programu względem prowadzonej kampanie. Moduł:
– Płace oraz Kadry umożliwia import i eksport podstaw informacjach do Excela. Zezwala na stworzenie ewidencji czasu pracy. Kreowanie wykresów (słupkowych, liniowych) umożliwia reprezentację danych, co przemieszcza się na droga bliskiej i ważnej analizy. Moduł Kadry zezwala na duży podgląd limitu nieobecności, dostępnych dni urlopu. W naturalny sposób tworzone są dokumenty typu: umowy pracowników, umowy cywilno prawne,
– Handel i magazynowanie pozwoli na wykonywanie dokumentów niezbędnych na jakimś etapie w procesach firmowych jak przyjmowanie materiałów, wydawanie materiałów, składowanie wyrobów gotowych, przejmowanie wyrobów gotowych przez użytkownika oraz przesunięcia międzymagazynowe (WZ, PZ, MM). Moduł Handel jest zgodny z modułem Fakturowanie,
– Detal stworzony został z treścią o sprzedawcach detalicznych. Umożliwia wystawianie faktur i paragonów sprzedaży. Współpracuje z urządzeniami publicznymi i wewnętrzną podstawą danych. Obsługuje wiele rodzajów drukarek fiskalnych, w stylu off-line i on-line. Pozwoli na obsługę kodów wagowych i rozpowszechnianie ich przez wagę metkującą. Umożliwia kontrolę stanów magazynowych. Stwarza możliwość nadania swoich praw pracownikom do obsługi stanowisk w relacji od pełnionej ról.

Wszystkie elementy cechuje łatwość obsługi, czytelny interfejs. Dzięki integracji z dodatkowymi modułami otrzymujemy kompleksowe narzędzie wspierające zarządzanie firmą.