Enova co to za program

http://erp.polkas.pl/prosty-crm-system-workflow-tak-poprosze/Prosty CRM. System Workflow? Tak, poproszę! | Systemy ERP | POLKAS

Enowa to układ płacowo – kadrowy dany do obsługi działu kadr i obliczeń płac od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników. Program współdziała z Planem Płatnika, Rejestratorami Czasu Pracy i środowiskiem MS Office (Word, Excel). System spełnia należyte wymagania polskiego ustawodawstwa co do ewidencji danych kadrowych, podatków, składek ZUS, naliczania wynagrodzeń czy zasiłków chorobowych.

 

Dział kadr to zwiększona ewidencja osobowa zezwalająca na komentarz i wgląd do danej takich, jak: dane człowieka czy zleceniobiorcy, dane członków rodziny, zasady wynagradzania – rodzaj umowy, stawka, indywidualne ubezpieczenia zdrowotne, społeczne i dane podatkowe – koszt i przysługujące ulgi. Enova idzie na edycję błędnych zapisów oraz odwzorowanie złożonej struktury organizacyjnej firmy.
Dział płace umożliwia rozliczanie etatów, umów zleceń. Dzięki niemu dodatkowe jest danie długoterminowych pożyczek czy zaliczek opodatkowanych i nieopodatkowanych na konto. Wbudowane funkcje zezwalają na realizację dodatkowych opłat, określenie czasu rzeczy oraz zsumowanie elementów wynagrodzenia.
Ciekawą propozycją są ergonomiczne kalendarze, które pozwalają na definiowanie indywidualnych rozkładów czasu pracy, adnotację odstępstw od pierwszego grafiku – obecności i nieobecności oraz współpracę z Rejestratorami Czasu Pracy.
Definiowany system wydruków zapewnia stworzenie na bazie zamieszczonych danych wydruków innego sposobu sprawozdawczości oraz przesyłanie plików do MS Word i późniejszą ich przemianę w niniejszym programie.
Enova to układ płacowo – kadrowy godny polecenia. Jasny i estetyczny w obsłudze. Raporty z listy wyświetlanych informacji można tworzyć w średni sposób, zaś niektóre dane dadzą się importować do systemu z Excela. Każdy element wprowadzanych danych zezwala na tworzenie dowolnego zestawienia. Sposób jest dostępny w eksploatacji. Zakup projektu toż doskonała inwestycja. Jakość wykonania, prosta obsługa, niedrogie branie to tradycyjna inwestycja w bliski wysoki chwila i finanse.