Gastro szef 2014

Zarządzanie restauracją to chcące zadanie, w jakim warto wziąć po innowacyjne rozwiązanie. Jest znacznie ofert oprogramowania dla restauracji a tylko nieliczne są tak naprawdę warte uwagi. Prym w obecnej branży wiedzie system Gastro. Gwarantuje on wszą ochronę oraz zarządzanie lokalem. Z taką konsultacją będzie owo szalenie proste!

 

Co oferuje system Gastro?
Najważniejszym programem z ostatniej rodziny jest Gastro POS. Podaje on szansę dużej oraz wygodnej realizacji zamówień. Terminal z ekranem dotykowym znacząco poprawi efektywność osoby, która obsługuje klientów. Zamówienie złożone przez klienta trafi przez system prosto do kuchni. Dzięki temu kucharz będzie mógł szybko podejść do jego produkcji, a tym jednym skrócić czas liczenia na posiłek. Program ten bardzo ułatwia wystawianie faktur i daje na prowadzenie czasem pracy wszystkich zatrudnionych osób. Jego użyteczność jest niezmiernie większa jednak o przyjrzeć się nowym rozwiązaniom z grupy tego sposobu.

Najważniejszym z elementu widzenia właściciela lub menadżera jest Gastro Szef. Zezwala na prowadzenie kartotekom produktów i przepisami. Bardzo drogie i pożądane jest zarządzanie magazynem czyli w sukcesu sieci restauracji - magazynami. System Gastro sam monitoruje zużycie środków na poszczególne zamawiane wzory i kieruje nam możliwość oceny naszych zapasów. Pamiętajmy, że dobra analiza danych to pewna potęga. Dzięki bardzo łatwo przedstawionym raportom będziemy w stanie zadbać o efektywniejszą funkcję w bliskim domu. Wówczas nie wszystkie opcje tego pomysłu i tak samemu zaznajomić się z nimi. Co więcej oferuje oprogramowanie Gastro? Między innymi kontrolę finansów, znaczne przyśpiesza ustalanie marż i rentowności i znacznie więcej.

Ten zespół jest wyznaczony do głów, które lubią sobie największą jakość wykonywanych usług i niezawodność. Z pełną pewnością sprosta potrzebom zarówno lokalnych jak także zdrowych restauracji. Inwestowanie w sprawdzone rozwiązania zazwyczaj jest miłym programem, który bardzo mocno nam się zwróci!