Jak wspomoc zarzadzanie w malych i srednich firmach

System Symfonia to program pomocny w realizacji wszelakich operacji księgowych. Stosunkowo niedrogi i ogólnodostępny. Stworzony z myślą o małych, jak i dużych firmach. Łatwy w przystosowaniu do indywidualnych potrzeb klientów. Symfonia to gwarant zwiększenia komfortu codziennej pracy oraz skuteczne zabezpieczenie twoich danych.


Program pozwala klientowi na szereg działań. Symfonia zapewnia ciągłość rozliczeń oraz kontrolę nad mechanizmem automatycznego przeksięgowania planowanych kosztów. Daje możliwość prowadzenia raportu kasowego z opcją faktury VAT, możliwość przeliczania różnic kursów walut oraz rozliczeń VAT przy transakcjach zagranicznych.
System Symfonia doskonale sprawdza się przy kontroli bieżących zobowiązań i należności. Dzięki niemu możliwe jest prowadzenie rozrachunków z urzędami, pracownikami czy kontrahentami. Automatyczne nalicza odsetki za zaistniałe zwłoki w płatnościach. Dodatkowo pozwala na rozliczanie rachunków walutowych, czy drukowanie potrzebnych potwierdzeń dokumentów.
Symfonia pozwala przede wszystkim na szybki dostęp do potrzebnych informacji. Wygodna opcja wyszukiwania, z uwzględnieniem pożądanych kryterium, daje możliwość odnalezienia jednej, ale najistotniejszej informacji czy całego tekstu źródłowego. Z łatwością także jesteśmy w stanie sprawdzić obecny stan posiadanych kont.
Symfonia uważana jest za jeden z najlepszych programów do księgowości. System pełni rolę dziennika, który prowadzony jest z naszą pomocą przez program. Automatyczny bilans, rachunek zysków i strat, szereg raportów według wskazań – między innymi płynności finansowej przedsiębiorstwa, to lista kilku zaledwie udogodnień.
Symfonia Premium składa się z kilkunastu programów, działających samodzielnie lub wzajemnie współpracujących. System jest elastyczny i zautomatyzowany. Zdecydowanie przyśpiesza pracę i pozytywnie wpływa na jej efektywność. Nie wymaga dużej znajomości komputera, jest prosty w obsłudze dla każdego przeciętnego użytkownika.