Kasa fiskalna aclas kobra

http://erp.polkas.pl/comarch-erp-optima/

Na start warto dodać co obejmuje serwisowanie kas fiskalnych: fiskalizację kasy, konieczne przeglądy techniczne, wszystkie naprawy produkowane w porządku gwarancji oraz po upływie gwarancji, a też niezbędne czynności konserwacyjne. Dodatkowo serwisant kasy fiskalnej płaci za wpisy do pracy serwisowej i zgłasza fiskalizację kasy do US.

Kasy fiskalne tarnów oferuje swoim klientom dodatkowe usługi: szkolenia z poziomu obsługi kas fiskalnych, a i uwagę w odpowiednim zaprogramowaniu nazw towarowych oraz stawek PTU.

W okresie potrzebnych przeglądów technicznych serwisant przeprowadza będące czynności: – ocenia stan plomb kasy również ich synchronizację z nadrukami w książce serwisowej i dokumentacji serwisu, – sprawdza program kasy, jego wersję, współpracę z napisami w pracy kasy i dokumentacją serwisu, – sprawdza poprawność działania kasy, szczególnie w kierunku emisji dokumentów fiskalnych, – ocenia stan obudowy kasy, pamięci fiskalnej, płyty głównej i modułu fiskalnego co do zgodności z dokumentami konstrukcyjnymi, – sprawdza poprawność pracy wyświetlacza konsumenta, – wynik przeglądu wraz z zaleceniami daje w sztuce serwisowej.

Ciekawostki: 1. Konieczny przegląd techniczny wymaga być zbudowany i to, kiedy użytkownik kasy zawiesił naszą działalność albo z pewnej przyczyny zaprzestał rejestrowanie zakupów na kwocie fiskalnej, przecież nie wyrejestrował kasy. 2. W sezonie przeglądu technicznego określane są przede wszystkim te tematy konstrukcyjne kasy, które są odpowiedzialne za rejestrowanie obrotów a jakich nieprawidłowe życie mogłoby wpłynąć na krótkie wyliczanie podatków. Tak więc w terminie przeglądu serwisant nie wyszukuje usterek, które wpływają na funkcjonowanie kasy, ani również nie sprawdza, czy kolejne elementy wyposażenia, np. mechanizm odpowiedzialny za drukowanie, zasilanie – działają dobrze. Oczywiście, użytkownik może poprosić serwisanta o sprawdzenie stanu kasy i zmianę uszkodzonych elementów, przecież będą owo pracy wykonywane poza przeglądem technicznym.