Krajalnica 310p

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest wynikiem wiodącej z lat na targu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną książkę i wieloletnie doświadczenie, jakie z pewnością nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które zna kroić zarówno proste kiedy również delikatne produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie wykonywa się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej klasie Krajalnica została zbudowana z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających największą odporność wśród podobnych urządzeń widocznych na placu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie i produkcję maszyny. Materiały z których zbudowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które planują kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze byliśmy nierdzewnej, co daleko przydłuża ich siłę. Pozostałe elementy zostały spowodowane z anodowanego aluminium.

optima cennik

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony jest w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego oraz jego przywróceniu. Krajalnica jest też zaopatrzona w profesjonalną blokadę, która powoduje na zdjęcie stołu podawczego ale gdy znajduje się on w książki zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w popularności przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.