Krajalnica informacje

Krajalnica maga 612p to pewne urządzenie do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Przyznaje się zarówno do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy również do twardych jak sery. Dobre produkty i proste wykonanie zapewnia długą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny kupi na zajęcie jej w prostoty i wykonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i prosta, dzięki czemu inny gość może stać szybko zastosowany w następne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica produkowana stanowi w dwóch wersjach. Wersja standardowa urządzona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest dodatkowe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są delikatne i dodatkowe do działania w bliskim czasie. Wystarczy po zakończeniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z resztek efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie czynniki jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować a nie ma potrzeby używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się także w mniejszych biznesach jak i małych zakładach, gdzie przerób efektów jest na małym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy odpowiedzialne są i części zamienne w prostych cenach. Urządzenie daje się z wielu czynników, które mogą stać nazwane w sukcesu zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacje modelu.