Krajalnica neo24

Firma Ma-Ga przedstawia profesjonalną krajalnicę żywności o oznaczeniu 612p. Krajalnica ta poświęcona jest do cięcia zarówno miękkich kiedy i ciężkich produktów. Plastry żywności będące skutkiem krojenia mogą tworzyć ogromną grubość do 28 milimetrów. Urządzenie zbudowane jest z tematów zapewniających utrzymanie najwyższych standardów czystości. Związek z żywnością są następujące części: stół podawczy, pokrywa noża, nóż krojący i prowadnica plastra.

Wszystkie powyższe podzespoły wykonane stały ze stali nierdzewnej. Kolejne elementy narzędzia są stworzone z anodowanego aluminium. Urządzenie zasilane jest typowym napięciem sieciowym 230V prądu przemiennego i korzysta 0,25 kW mocy. Waga krajalnicy wynosi 39 kilogramów, zaś jej rozmiary wszystkie to 63,5 na 50 na 49,9 centymetra.

Krajalnica maga 612p wykorzystuje system krojenia grawitacyjnego, co wybiera potrzebę dociskania żywności podczas procesu krojenia. Możliwość krojenia żywności do indywidualnego końca bez pozostawiania resztek jest dany dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej. Krajalnica urządzona jest w szereg zabezpieczeń. Napęd silnika zaczynany jest poprzez organizm styczników i przekaźników sterowanych przyciskami START/STOP, dzięki czemu wyeliminowana została możliwość samoczynnego włączenia się urządzenia po chwilowym zaniku napięcia. Zastosowano też blokadę, która daje zdjęcie stołu podawczego tylko wtedy, gdy pokrętło regulacji grubości plastra znajduje się w książki zerowej.

krajalnice do seraKrajalnice do sera żółtego Polkas Kraków

Krajalnicę Ma-Ga 612p chodzi po każdorazowym użyciu dokładnie oczyścić z dodatkowych resztek żywności. Ułatwia to normalny sposób demontażu poszczególnych części, który nie wymaga używania żadnych narzędzi. Aby uniknąć przypadkowych skaleczeń podczas procesu czyszczenia, ostrze noża tnącego zostało również zabezpieczone specjalną osłoną.