Krajalnice srebrne

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, oraz może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: doskonała sytuację i średnia cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest przeprowadzona przez polskiego producenta, przez co do jej wyjściowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na znaczeniu". Jest względnie niska w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to produkt, przeznaczony do cięcia przede każdym różnego sposobu wędlin i ciała, ale z powodzeniem potrafi być traktowany również do przygotowywania plastrów z warzyw czy sera. Wynikają z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, oraz z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również wielkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest nagła i znacznie precyzyjna, a branie jej - w sumy bezpieczne. Każde składniki zostały odpowiednio zabezpieczone i wykonane z tak trwałych, dostępnych w oczyszczaniu i ochron elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie zaufania i warunki sanitarne. Wszystek element tego urządzenia, jaki jest wszą styczność z żywnością, jest dokonany z elementów nierdzewnych.

Nie wymagasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest podobnej płyty dociskowej? Z modelem 612p zupełnie nie będziesz miał tego problemu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując włożone w nią artykuły do maksimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać urządzenie do ostatniego, by znów leczyło "jako inne".