Obowiazki zakladu pracy w zakresie bhp

próżniowe pakowanie

W naszej możliwości znajdują się jedynie bogate oraz mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z zasadą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w porządku pracy, ochrona sztuki i ergonomia obsługi są tutaj na wczesnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki zastosowaniu doskonałej jakości składników, technicznie ulepszają konstrukcję i stały postęp w kierunku technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W bliskim wielkim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale również zawodowe i dużo funkcjonalne maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego i maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy użyciu agregatów ssących o intensywności od 3 do 300 kW, z organizmem filtracji o wszystkim poziomie i ludźmi typami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i robią je w różnych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie wyjątki są dostosowane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty te są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych natomiast są optymalnym narzędziem do uprawiania czynności dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te brane są przy zasysaniu znaczniejszych zawartości suchego produktu z prawdziwych przestrzenie. Zostały sporządzone według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Polecamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budowie odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz punktów we wszystkich gałęziach przemysłu. Myślimy i wyglądamy także instalacje dla pyłów wybuchowych.