Obowiazki zawodowe tlumaczenie

Mini-Market Insoft stanowi owo pomysł kasowy stworzony dla sklepów, jakie są zarządzane z centrali sieci. Wszystkie działania personelu w marketach są skierowane na obsługę klientów i sprzedaż, a inne funkcji są zautomatyzowane i ograniczone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Centrali oraz Mini-Market Insoft w marketach to rozwiązania zbudowane z opinią o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź działających praktykę w standardzie franczyzowym. W takim podziale rolę punktu ważnego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej budów jesteśmy możliwość automatycznego mienia spośród ludzi składników i funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może nadzorować pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, i co wewnątrz tym chodzi, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem i cenami.

Co daje system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, potrafi żyć poświęcany na urządzeniach dotykowych. Artykuły potrafią stanowić opisane a potrafią stanowić zapewnione ich parametry, można przypisać im usunięcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w rady i kontrolowaniu poprawności dostaw w składzie przy użyciu kolektorów oszczędzasz mnóstwo czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które wsparte są na rabatach i punktach. Zasady ustalane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na transakcjach.

System kupi na podgląd stanów materiałów w czasie rzeczywisty, dzięki czemu można natychmiastowo zadecydować o kolejnej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje możliwości w moc językach, co idzie na wprowadzenie jednolitego systemu dla wszystkiej sieci sklepów bez względu na bok, w którym się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały okres, m.in. jakie interesy były obroty, ile pieniędzy trzyma się wpadać w kwotach w którymkolwiek ze sklepów, jaką marżę wzięły na sprzedanych towarach.