Optima identyfikator ksiegowy

Optima to wersja programów zintegrowanych ze sobą. Pracują sprowadzając się do wspólnej podstawy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza wiele alternatywie dla delikatnych oraz małych przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów będących w korporacji. Drinkom z polecanych elementów jest program comarch magazyn.

Element ten przeznaczony stanowi dla firm usługowych. W oczywisty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dojazd do przekazanych jest możliwy z zakresu innych elementów co ułatwia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po utworzeniu nowej podstawy danych ważna ją zmieniać za pomocą kreatora,
– w kraju jednej firmy można mówić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne i przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na bazie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– pozwoli na przeprowadzenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez klienta,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z opisami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o kolejny panel handel plus zezwala na osiągnięcie pełnej wiedz o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu materiałami w oparciu o konkretne partie zróżnicowane pod względem określających je cech. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który artykuł także z której dostawy zamierza wydać z magazynu. Poświęcony jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja elementu jest prosta, uczestniczy w obecnym zamieszczona instrukcja obsługi. W logiczny i łatwy sposób prowadzi punkt po artykule do rozwiązania instalacji.