Pos system zephyr

Jeżeli jesteś właścicielem jakiejkolwiek placówki, bądź zakładu gastronomicznego, to bardzo dobra wiesz, że szybkość obsługi typa jest jakimś spośród najważniejszych wyzwań, którym pragniesz sprostać. Jednakże prawdopodobnie nie domyślałeś się nigdy, że wielki pomysł na ostatni atrybut uważa nie tylko szybkość przygotowania zamówienia, lecz także samo wprowadzenie zamówienia do porządku i złożenie go w kieszeni fiskalnej.

 

Jeśli zatem Twój lokal urządzony istnieje w normalne lub mało zaawansowane, czy przestarzałe kasy, to ostatni zakres znacząco wydłuża czas obsługi klienta, co bezpośrednio przekłada się na jego zadowolenie, natomiast jego odrzut z proponowanych przez Ciebie usług!
Na wesele na targu pojawia się jeszcze bardzo udogodnień, a branża gastronomiczna może stosować z coraz bardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które bezpośrednio przenoszą się na sytuację świadczonych usług! I dopiero z taką misją, która nosi na końca poprawę jakości usług gastronomicznych, pomagamy my. Stanowimy Ci do zaoferowania sam z najbardziej zaawansowanych produktów sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej – program Gastro Pos Demo.
Jego eksploatacja stanowi nie dość, że bardzo intuicyjna, to też do złudzenia przypomina pracę na starej kasie fiskalnej, więc goście nie będą uznawali większych trudności z adaptacją do nowoczesnych rozwiązań! Ponadto cały program tworzy w systemie dotykowym, zapewniając ciężki oraz co najistotniejsze, znacznie większy wybór zamówienia. Również identyfikacja kelnera cechuje się znacznym zaawansowaniem technicznym i łatwością obsługi, ponieważ występuje ona poprzez wpisanie korzystnego dla poszczególnego człowieka kodu lub, jeszcze prościej, za pomocą specjalnej karty magnetycznej.
Program Gastro Pos  jest zdecydowanym “Must have”, jeśli chce Ci na obsłudze klienta na ostatnim, światowym poziomie! Gastro Pos jest wykorzystywany i szanowany w wielu wielkich lokalach gastronomicznych i przyjemnych barach! Nie myśl się więc ani chwili dłużej i zrób, by Twój dom wzniósł się na coraz większy poziom!