Program dla sklepu internetowego

PC Market firmy Insoft to niezwykle elastyczny program, także dla młodszego sklepu kiedy i dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł kluczowy istnieje w obszarze kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W moc rozwoju jednostki można poprawiać ją o inne elementy. PC Market jest pozytywnym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie chciany jest poprzez polskich klientów. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie przeznaczone dla całych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W wszelkim okresie będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ci zatem wyliczy. Sprawdzisz jakie przedmioty najchętniej kupują Twoi konsumenci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca gwarantuje Ci najniższe ceny. Zazwyczaj będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile jest Ciż jeszcze wpłacić pieniędzy. W wszystkiej chwili program określi jaką ilość pieniędzy jesteś w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić wiele momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a szczególnie wtedy, gdy weźmiesz z dopłacie kolektorów informacji. Samodzielnie i łatwo wydrukujesz etykietki na półki. Możesz samodzielnie zaprojektować nalepkę towarową dla naszego biznesu. Podczas dostawy program tenże je wydrukuje dla innych produktów. Dzięki zgodności z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na produkty, to myśl zaledwie kilku sekund.

Na polskim rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze pomysły to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Jednym z najciekawszych jest program PC-Market.

Wykonany jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Zajmuje go obecnie ponad trzy tysiące placówek handlowych. Łatwy i lekki w obsłudze, w nieświadom zabieg pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na ważną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego projektu zadecydowało kilka czynników. Przede wszystkim jest przejrzysty, obsługuje wiele typów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z częścią dostępnych na targu urządzeń fiskalnych, a ponadto wszelkiego rodzaju sprzętem, jaki można napotkać w placówkach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.