Program fakturujacy ewa

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, postępujące w tłu Windows, są niezwykle skuteczne zaś ich obsługa intuicyjna. Jest przecież zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli przenosić się tabulatorem. Są także firmy lub przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w ostatnie komputery. Dla nich odpowiednio stworzono program Comarch Klasyka, który sprzedaje wszystkie innowacyjne rozwiązania także łatwości w idealnej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w cali funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i doskonałej. Zezwala na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, razem z rejestracją operacji handlowych, i w walutach obcych. W ramach aplikacji odpowiedzialna jest jakaś liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, którą można użyć do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym elementem pomysłu jest element Płace. Traktuje on zdolność prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i dodawania zarobków. Można w nim zauważać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten umożliwia ponadto na szkolenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a jeszcze generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla każdych klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do aktualnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Może zatem stanowić ogromnie dobra propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może kojarzyć się z 40% rabatem, oraz najnowsza wersja aplikacji została zaplanowana w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia i chciane koleje w przepisach, jakie z różnych powodów mogą po nisku nie dojść do grupie klasycznej.