Program komputerowy microsoft office

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaprojektowany w punkcie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest przetwarzany przez ponad osiem tysięcy naszych spółek!

Enova cierpi na morze potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwala na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i zmniejszanie możliwości systemu, dzięki czemu można doświadczeń z lekkiej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej oraz idzie na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to działalność na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i wybieranie zadań. Operatorzy są przydzielani z zakresu aplikacji. Etap realizacji zadania prawdopodobnie stanowić w jakiejkolwiek chwili zweryfikowany. Dzięki temu unika się przestojów w praktyki oraz osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest dostarczany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona cechą klienta wraz z łatwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy mających z dotacji lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest wiązana w strukturze opłat abonamentowych za mienie z wybranych modułów systemu. Jedyne lekarstwo dla lekkich i małych firm. 3. Dzierżawa organizmu i infrastruktury - całość usługi jest tworzona przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest chętny do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest przygotowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została zaplanowana w 2002 roku także dzięki wykorzystaniu eksperckiej informacji i kompetentnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest dostarczanie oprogramowania, które powoduje, że Przyjaciele i Klienci osiągają najwyższą skuteczność w użyciu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy. Firma jest zaangażowana społecznie i ułatwia takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".