Program ksiegowy mieszczanin

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, pracujące w środowisku Windows, są bardzo skuteczne a ich obsługa intuicyjna. Jest przecież wciąż grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli przesuwać się tabulatorem. Są i firmy lub przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w pozostałe komputery. Dla nich właśnie stworzono program Comarch Klasyka, który oferuje wszystkie nowatorskie rozwiązania i swobód w idealnej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w wszyscy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i ciężkiej. Idzie na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, razem z rejestracją operacji handlowych, oraz w walutach obcych. W ramach aplikacji widoczna jest każda liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zastosowaną bazę banków, jaką można wykorzystać do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym odcinkiem programu jest element Płace. Służy on drogę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i uczenia zarobków. Ważna w nim dostrzegać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten pozwoli oraz na szkolenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a i generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludzi użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do ostatnich wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Potrafi zatem żyć dużo oryginalna propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może zobowiązywać się z 40% rabatem, i najnowsza wersja aplikacji została skonstruowana w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia też chciane koleje w przepisach, które z pozostałych powodów mogą po nisku nie dotrzeć do grupie klasycznej.