Rozwoj firmy poprzez eksport

Jesteśmy przekonani, że rozwój naszej firmy chce od satysfakcji zarówno wszystkich klientów korzystających samodzielnie z znajomych usług, a zatem jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, którzy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy świadomi, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi klienta i formie dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zaplanowanego celu.

Wiążemy się dołożyć wszelkich starań, by nasi konsumenci stanowili w sumie szczęśliwi i gotowi co do cenie popularnej i formie proponowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to danie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do pozycji w okolicach zagrożonych wybuchem, dostosowany do montażu w jakiejkolwiek pozycji w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Uczynione z galwanizowanej blachy stalowej i zaopatrzone w klapę inspekcyjną, idą na dostęp do silnika i wirnika bez konieczności wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe grane są zgodnie z światowym standardem ISO 9001. Przygotowane do zysku w powierzchniach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki uczyniony ze stopów aluminium lub wirniki zrobione z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez powody na jakość, wirniki wyważane zgodnie z ISO 1940-1. Obudowa może być zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale uczynione z blachy mosiężnej, które zmniejszają ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa uczynione ze pewni galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na życzenie.

Wentylatory dachowe są stosowane do wentylacji ogólnej i ekonomicznej w dziedzinach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, które są pochylone do tyłu, zrobionymi ze stali galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały zaopatrzone w silnik trójfazowy, jaki stanowi dobrany do produkcji w okolicach zagrożonych wybuchem