Sklep miesny akademii rolniczej szczecin

Wizytówką sklepu mięsnego, czy te sklepu skupiającego się sprzedażą nabiałów, w obecnym serów jest doskonale skrojony wybór, który przyciąga wzrok mężczyzn w sklepowych witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty przyciągają do obrotów, i jednocześnie dostarczają dowodów jakości. Co sprawić, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami danymi do cięcia zarówno wędlin, kiedy i serów. Istnieją więc ręczne krajalnice grawitacyjne, jakie stały wyposażone w najróżniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta i wyposażona jest w kanał drenażowy, a także podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem mogą być prane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest wysoko ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają również na konkretne jak i higieniczne krojenie porcji wędlin, mięsa, a także serów. Doskonale nadaje się do krojenia takich utworów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały urządzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Natomiast w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu zapewniona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a i możliwość zapisu sposobu ich instalowania w postaci programów użytkowych. Można wykonywać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków samego materiału do 4 stosów sam wewnątrz drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede każdym w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została stworzona z najszerszej klas produktów, i całkowicie z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia zezwalają na dostosowanie pracy do pewnego produktu. Dodatkowo wyposażona jest w stół przeznaczony do odkładania pokrojonych plasterków.