Sklep miesny herold

Wizytówką sklepu mięsnego, czy też sklepu mającego się sprzedażą nabiałów, w niniejszym serów jest doskonale skrojony wybór, który przyciąga wzrok użytkowników w wag witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty przyciągają do zakupów, a jednocześnie dostarczają dowodów jakości. Co spowodować, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami danymi do cięcia zarówno wędlin, kiedy i serów. Są zatem tradycyjne krajalnice grawitacyjne, jakie stały wyposażone w najróżniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta także wyposażona istnieje w kanał drenażowy, a także podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem potrafią być oczyszczane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest dużo ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy?Przede wszystkim pozwalają również na precyzyjne jak i zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a i serów. Doskonale kształtuje się do krojenia takich utworów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały wyposażone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Choć w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu podana jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a również możliwość zapisu sposobu ich zbierania w postaci programów użytkowych. Można robić płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków samego artykułu do 4 stosów sam za drugim.

PrzeznaczenieBizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede wszystkim w:- zakładach mięsnych,- handlu spożywczym,- sklepach specjalistycznych,- gastronomii,- sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została zrobiona z najczystszej jakości materiałów, i dokładnie z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwalają na dostosowanie pracy do pewnego produktu. Dodatkowo urządzona jest w stół przeznaczony do przechowywania pokrojonych plasterków.