System informatyczny teta

Wiele polskich spółek specjalizuje się w sprzedaży i stawianiu systemów informatycznych do prowadzenia punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W współzależności od sposobie prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla młodego lokalu, jak i dla większej sieci restauracji. Rozwiązania będą kłócić się między sobą w zależności czy posiadamy do tworzenia z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, i może z domem szybkiej obsługi. Organizmy do gastronomii cieszą się jeszcze większą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z artykułem gastronomicznym jaki nie ma żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Samą spośród najbardziej unowocześnionych aplikacji do prowadzenia punktem gastronomicznym jest sposób POS. W znacznych miastach Polskich jest sieć autoryzowanych przedstawicieli. Dodatkowo oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek lokalnych kiedy także takich, jakie w ramach swej struktury czy franczyzy są wiele punktów gastronomicznych na obszarze całej Polski.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla jednostki gastronomicznej:

kasy fiskalne sklep

Stanowi on naprawdę skonstruowany, aby moduły składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i książka na drugich bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi klienta, łatwiejsze raportowanie i rozliczanie jednostki, niezależnie od tego, albo istnieje wówczas sama restauracja, bądź same sieć restauracji.

Na tym sezonie celowo nie podamy nazwy, na jakim z planów oprzemy propozycję skierowaną do określonego klienta. Przyjmijmy, że rozwiązanie jest wsparte na połączonym systemie, który zapewni zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, kiedy również całe zarządzanie gospodarką magazynową. W relacji z pracy pomysł może współpracować z terminalem dotykowym, a dodatkowo z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w budowie lokalnej albo na pewnym stanowisku, używając standardowy sprzęt PC.