Terminal gastro bar

Nowoczesne technologie zagościły na określone w jakiejś dyscyplinie życia. Komputery są obecnie nieodłącznym urządzeniem w nieomal wszystkiej dziedzinie: w tytułach, archiwach, nawet w gastronomii. Czasy gdy kelner umieszczałem na stronie zamówienie dla kucharzy odeszły bezpowrotnie. Terminale pos z ekranem dotykowym w nowych czasach są zasadą w nieomal każdej restauracji.

 

Udogodnienia
Posiadanie posa jest bardzo dużym udogodnieniem, znacznie przyśpieszającym pracę w dziedzinie, w jakiej godzina jest niebywale poważny. Po przyjęciu z klienta zamówienia na danie, kelner dostarczając je do terminala ma gwarancję, że wybrane pozycje przekazane zostały obsłudze kuchni. Nie potrzebuje przedstawiać się na zaplecze w planu weryfikacji, wszystkie rady oraz sugestie przychodzi do terminala. Dzięki temu zarabia kilka minut, które może wykorzystać na obsługę kolejnych gości lokalu.

https://www.grupa-wolff.eu/elektrotechnika/wylaczniki-bezpieczenstwa-wylaczniki-glowne-wylaczniki-mocy-wykonaniu-przeciwwybuchowym/

Tablety
Nowością na rodzimym rynku, na którą planuje się jeszcze bardzo restauratorów, są przenośne posy, w kwestie tabletów. Dzięki nim, już przy stoliku kelner wprowadza zamawiane potrawy, co powoduje uniknąć pomyłek i ograniczyć szansę nieporozumień do absolutnego minimum. Bowiem część kelnerów, nie urządzonych w przenośnego posa zapamiętuje zamówienie, nie zapisując go na kartce. W takiej formy, nawet przy najlepiej wyćwiczonej pamięci, może zdobyć do błędu.

Terminal gastronomiczny
W raz z biegiem technice oraz zwiększeniem popytu na nią, tego standardu usługi z roku na rok są tańsze. Obecnie, każdy inwestujący w nowo otwarty lokal, koszt montażu posa wpisuje w pierwszy budżet. Również jest w czym wybierać, bowiem na zbycie istnieje już kilka firm wyspecjalizowanych w obsłudze terminali gastronomicznych. Gdy restaurator zdecyduje się na wdrożenie owego organizmu do własnego lokalu, może umówić się na pogawędkę z ludźmi kilku firm. Po porównaniu ofert wybierze dla siebie najlepszą.
Świat chodzi na początek, warto iść z duchem czasu, bowiem inwestycja w nowinki technologiczne ciągle się zwraca.