Worek filtracyjny wino

Odpylacze workowe, dzięki szerokiemu wyborowi w struktur worków filtracyjnych z różnych towarów również o nietypowym kształcie i różnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i leczenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w dowolnej gałęzi przemysłu, w którym żyje problem z złym powietrzem występującym w ciągu przemysłowym.

Niezwykle łatwe - filtry modułowe, które używane są najczęściej w sferze drzewnej i meblarskiej, znacznie dobrze wypełniają swoją karierę i przy odciąganiu różnych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W swojej możliwości mamy także wielkie wartości modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne jak oraz lekkie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla poszczególnych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów cechują się dużą powierzchnią filtracyjną. Stosowane są do suchych i lekkich pyłów. Odpylacze kasetonowe są brane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z opinie na bliską strukturę są poważną powierzchnię filtracyjną.

Znacznie intensywna skala proponowanych odpylaczy zapewnia nam odpowiedni dobór maszyny do potrzeb konsumenta. Więcej informacji o naszej ofercie można wziąć na naszej stronie internetowej lub umawiając się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas dania odpylające są przydatne w klasie przeciwwybuchowej co oznacza, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry płynące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do zapoznania się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych form, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie oraz w Twojej firmie wykonanie i da utrzymać w nim czystość, a w terminie zimy w stylu recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.