Zaklady gastronomiczne w sieci zamknietej

Gdyby jesteś właścicielem jakiejkolwiek placówki, bądź domu gastronomicznego, to bardzo dobra znasz, że szybkość obsługi mężczyznę stanowi pewnym z najważniejszych wyzwań, którym wymagasz sprostać. Jednakże prawdopodobnie nie domyślałeś się nigdy, że istotny pomysł na ostatni zakres zawiera nie tylko szybkość przygotowania zamówienia, ale jeszcze samo wprowadzenie zamówienia do stylu i złożenie go w walucie fiskalnej.

http://erp.polkas.pl/sage-symfonia/sage-symfonia-erp-zarzadzanie-produkcja/Sage Symfonia ERP Zarządzanie Produkcją | Systemy ERP | POLKAS

Jeśli to Twój lokal urządzony stanowi w stare lub kilku zaawansowane, czy przestarzałe kasy, to tenże aspekt znacząco wydłuża czas obsługi klienta, co bezpośrednio przekłada się na jego zadowolenie, zaś jego wada z świadczonych przez Ciebie usług!
Na szczęście na zbytu pojawia się coraz więcej udogodnień, a branża gastronomiczna może używać z jeszcze dużo zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które bezpośrednio zabierają się na wartość świadczonych usług! I teraz z taką pracą, która jest na kierunku poprawę jakości usług gastronomicznych, służymy my. Mamy Ciż do zaoferowania sam z najbardziej zaawansowanych produktów sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej – program Gastro Pos Demo.
Jego eksploatacja stanowi nie dość, że dużo intuicyjna, to jeszcze do złudzenia przypomina pozycję na starej kasie fiskalnej, więc goście nie będą uważali istotniejszych trudności z adaptacją do różnych rozwiązań! Ponadto cały plan gra w systemie dotykowym, zapewniając funkcjonalny a co najważniejsze, znacznie większy wybór zamówienia. Również identyfikacja kelnera cechuje się znacznym zaawansowaniem technicznym i prostotą obsługi, ponieważ następuje ona przez wpisanie właściwego dla danego człowieka kodu lub, jeszcze prościej, za pomocą specjalnej karty magnetycznej.
Program Gastro Pos  jest zdecydowanym “Must have”, jeśli chce Ciż na obsłudze klienta na największym, światowym poziomie! Gastro Pos jest użytkowany i szanowany w wielu renomowanych lokalach gastronomicznych i wspaniałych barach! Nie zastanawiaj się więc ani chwili dłużej i dokonaj, aby Twój lokal wzniósł się na jeszcze wyższy stopień!