Zarzadzanie przedsiebiorstwem gastronomicznym i hotelarskim

Program comarch xl istnieje toż rozbudowany system klasy ERP działający i ułatwiający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest wprowadzane w rożnych wielkościach firmach, poczynając z najmłodszych, kilkuosobowych do wielkich firm mających sporo oddziałów na całkowitym świecie.

Ważne zalety oprogramowania tej skali są znane w postępujących dziedzinach zarządzania przedsiębiorstwa: - obsługa i złożenia księgowe, - ziemia i kierowanie stanem magazynowym, - obieg wewnętrzny oraz zagraniczny dokumentów, - analizy wewnętrznych procesów firmowych, - sprzedaż oraz regulowanie informacjami z mężczyzną końcowym, - obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

Program comarch xl prezentuję się bardzo rozbudowanymi drogami oraz stanowi budowę modułową. Służę to ogromne możliwości tworzenia rozwiązania dopasowanego do konkretnych potrzeb przedsiębiorstwa. Serie modułów zgromadzone są w regiony, które logicznie łączą funkcjonalności, które współpracują ze sobą. System firmy comarch jest stosowany do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest zdolną analizą wszystkich procesów a też potrzeb danej działalności. Dzięki temu podejście umożliwia na uzyskanie wielkiej wydajności w środowisku. Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję oraz organizm w rodzaju SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa wtedy w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest za pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową. Ten system dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u mężczyzny końcowego. Nie zawiera potrzeby inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi i mieszkania oprogramowania. Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Kupią one na definiowanie procesów produkcyjnych. Do bazy mogą zostać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców jak również zamienniki. Bycie różnych wersji technologicznych pozwala na dostosowanie oferty biura do odbiorcy zewnętrznego. Obecnie program comarch xl jest użytkowany w ponad 5000 biur w wszystkiej Polsce. Największe branże stosowane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, internetowa oraz automatyka. Najwięksi odbiorcy to: - Kupiec - VOX składy budowlane