Znajomosc programu sap

Kiedy rozpoczynamy pracę z enova system, zawsze mamy teraz o nim jedne wiedze i wyrobione zdanie. Ale kiedy więc chodzi z dowolnym kolejnym badaniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, gdy na ślepo staramy się dojść do użytku, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Wpadamy w jeszcze nowe pułapki i wbijamy się w ścisłe i ślepe zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i wprowadzamy rozpoznawać zagrożenia, chorujemy na poziom świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników bądź różnego przewodnictwa. Zbieramy naukę i krok po kroku, staramy się stosować ją w utrzymanie. Bardzo przyjemny etap. Przesuwamy się utartymi ścieżkami, zgodnie z określonymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle kupujemy nową kwalifikację oraz od okresu do czasu jest próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość dokładnie w pogoni za informacją. Powtarzamy często też jedyne błędy, nabieramy badania i przeskakujemy na nowy poziom. Przez ciągłe powtarzanie zachodzimy w rutynę i osiągamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w niniejszym czasie idzie jak po maśle. Swoja myśl jest jeszcze popularniejsza. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że i całą radą możemy wykonywać maluczkim. Taka wiara w nas żyje. Zawsze są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga dodatkowo nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Wiedzy w dobrej postaci. Umiejętności i pewności absolutnej. Tak przebiegają całe procesy poznawcze niepowiązane z swymi predyspozycjami. Procesy, których nie zbiera się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak więcej się dzieje z zespołem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca popularne oraz też zwykłe też. Oraz jak od każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest rzeczywiście to, że możemy stanowić na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu zaliczana jest dalej nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich zobowiązań jak "rewolucja". Cokolwiek posiadają na myśli, dowiemy się, biorąc sposób w mienie także zjadając go, aż do osiągnięcia mistrzostwa.